Takma Kirpik

Günümüzde, bakışlarını daha belirgin bir hale getirmek isteyen, vurgu yapmak ve kıvrık, uzun dolgun kirpiklere sahip olmak isteyen pek çok kadın için maskaranın genellikle etkili olmadığı durumlarda takma kirpik tercih edilmektedir. Takma kirpik modellerini göz şeklinize göre seçmek en etkili bir çözüm oluyor. Takma kirpik çeşitleri önceden sadece profesyonel makyaj için kullanılıyorken artık günümüzde artış gösteren çeşitlilik ve pratik kullanımı sayesinde gece ve gündüz her makyajda çoğunlukla tercih edilmektedir. İhtiyacanıza uygun her ürünü muson cosmetic'de kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Göz Şeklinize Uygun Takma Kirpik Seçimi

Takma kirpik seçimi göz şekliniz ve elde etmek istediğiniz görüntüye göre farklılık gösterir. Badem göze sahip kişiler için orta bölümü daha uzun olan kirpikler, yuvarlak gözü olan kişiler için iç kısımları daha kısa olan, dışa doğru uzanan kirpikler daha iyi oluyor.

Gözlerin birbirine olan yakınlığına göre size uygun olan takma kirpik modelini seçerseniz estetik bir görünüm elde edersiniz. İsteğinize göre tek bir kirpik ya da bütün göz şekillerine uyum sağlayan ve dört hafta boyunca kullanım sağlayan tekli takma kirpik çeşitlerini tercih etmeniz mümkündür.

Takma Kirpik Modelini Yapıştırın veya Mıknatıslayın

Muson cosmetic sayesinde takma kirpik kullanmanın iki temel yöntemi vardır. Öncelikli olanı yapıştırarak uygulama ve burada kirpik yapıştırıcısı seçmenin de en az kirpik kadar önemi vardır. İkinci yöntem için de yapıştırıcı kullanmaya gerek kalmıyor. Tam, yarım veya parçalı olacak şekilde seçim yapacağınız bir çift mıknatısa sahip kirpikler ile dolgun ve uzun kirpikleri elde etmek mümkün olabiliyor.

Öncelikle üst kirpiği kendi kirpiklerinizin üzerine yerleştirmeniz gerekir. Sonrasında alt kirpiği hizalayıp birbirine yapıştırmalısınız. Takma kirpiklerin içerisinde yer alan mikro mıknatıslar, kirpiklerin birbirine yapışmasını sağlamaktadır. İnsan saçından yapılan tamamen doğal takma kirpikler ise diğer kirpiklere göre daha hafif ve inci dokuya sahip oluyor. Bu üründe protein içerikli yapıştırıcı ile uygulanıyor. Takma kirpik fiyatları model, marka ve çeşidine göre farklılık gösterebiliyor. Kirpik çeşitleri için musoncosmetics.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, musoncosmetics.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.