Magic Cream

Muson magic cream bir diğer adı ile sihirli bb krem, kullanımın ardından cilt rengini eşitleme özelliğine sahiptir. Muson be unique kremin light, dark ve medium renkleri bulunur. Light renk beyaz tenli insanlar tarafından tercih edilir. Dark esmer tenliler ve medium buğday tenliler tarafından kullanılır.

Muson Magic Cream’in pek çok faydası bulunur. Bu krem içerisinde hyaluronik ve kolajen bulundurur. Bunun yanında cildi nemlendirme ve eşitleme özellikleri bulunur. Bu krem düzenli kullanıldığında cilt elastikiyetinin artması ve kırışıklık görünümlerinin azalmasını sağlar. Fondöten gibi ağır bir ürün olmadığından günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir. Sivilce, leke ve doğum izi gibi lekeleri en iyi seviyede kapatma özelliği vardır. Uygulama işleminden sonra cilt tonunun eşitlenmesine yardımcı olur.

Muson Magic Cream İçeriği Nasıldır?

Magic Cream içerisinde hyaluronik ve kolajen olmak üzere iki önemli madde bulunur. Hyaluronik isimli madde insan vücudunda da yer alan maddelerden biridir. Bu madde cilt bağ dokularında ve eklemlerde sıklıkla yer alır. Bu maddenin su tutma kapasitesi çok fazla olduğundan cildin esnek ve nemli görünümüne yardımcı olur.

Kolajen isimli madde de ciltte yüksek oranda bulunur. Kolajen bir proteindir. Bu proteinin dokulara esneklik sağlama özelliği vardır. Kemiklerde, saçta, ciltte, kaslarda ve dokularda çok fazla miktarda kolajen vardır. Bu maddenin seviyesi artırıldığında ciltteki kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Cildin genç görünmesini sağlamanın yanında ışıl ışıl ve esnek görünmesini de sağlar.

Muson Magic Cream Nasıl Kullanılır?

Muson magic cream doğru bir şekilde kullanıldığında cilde pek çok faydası bulunur.

  • Magic Cream’in temiz cilde uygulanmasına özen gösterilmelidir. Ürünü yeteri kadar alarak parmaklarınız ile cildinize yedirmelisiniz.
  • Magic Cream makyajdan önce cilt tonunun eşitlenmesini sağlar. Cildin ihtiyacı olan nemi sağlama özelliğinin yanında cildi dış etkenlerden koruma özelliği de bulunur.
  • Çok fazla kuru ciltlerde etkinliğinin daha fazla olması adına öncesinde nemlendirici kullanılmasına dikkat edilmelidir.
  • Magic Cream düzenli bir şekilde kullanıldığında cildin nem ihtiyacını karşılayarak cildin çok daha yumuşak olmasına yardımcı olur.
  • Ciltte bulunan yorgunluk ve kızarıklık belirtilerinin kolay bir şekilde kapanmasını sağlar. Bu sayede sağlıklı ve zinde bir cilt görünümü elde edebilirsiniz.
  • Magic Cream mat bitişlidir. Bu nedenle ilk sürmede kişilerde kuruluk hissi meydana gelebilir. Ancak bir süre sonra bakımlı ve nemli bir cilt elde edersiniz.
  • Yapısında hyaluronik ve kolajen bulundurduğundan ilk kullanımından itibaren oksitlenme sorunlarının önüne geçer. Ciltte kaldığında kusma ya da yağlanma sorunları meydana gelmez. Yorgun görünümlerin gizlenmesini sağlar. Bu sayede kullanımında sağlıklı, genç ve zinde bir cilt görünümü elde edersiniz. Muson magic cream cildi pürüzsüzleştirme ve eşitleme özelliğine sahiptir.

Muson magic krem ile ilgili Muson kozmetik sitesinden bilgi alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Kişisel verileriniz, musoncosmetics.com hizmetlerinin daha iyi bir şekilde sunulması için mevzuata uygun bir şekilde toplanıp işlenir. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.